دستگیری عاملان نزاع و درگیری در بابل

دستگیری عاملان نزاع و درگیری در بابل

سرهنگ محمد زمان شالیکار گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع درگیری دسته جمعی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان و مجروح شدن یکی از شهروندان در این درگیری، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او با شاره به این که فرد مجروح توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد، افزود: ماموران اقدامات اطلاعاتی را برای دستگیری عاملان اصلی این درگیری آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از اقدامات اطلاعاتی متهم اصلی این پرونده و ۳نفر دیگر از همدستان وی را شناسایی کردند.

سرهنگ شالیکار افزود: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی با دادستان این شهرستان، در اقدامی عملیاتی متهمان را در مخفیگاهشان به دام انداختند.

او همچنین، اظهار داشت: این افراد که موجب رعب و وحشت در بین شهروندان شده بودند، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل در پایان با تاکید بر این که امنیت مردم خط قرمز پلیس است گفت: در برقراری نظم و امنیت مردم پلیس هر گونه تلاشی فروگذار نخواهد کرد و کسانی که بخوهند امنیت مردم را خدشه دار کنند با برخورد سخت پلیس مواجه خواهند شد.

اخبار مرتبط

مرگ پسر ۶ ساله با شلیک تفنگ شکاری در فریدونکنار

افزایش ۳ درصدی نزاع در مازندران

بازدید فرماندار ویژه شهرستان بابل از ایل‌راه های این شهرستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha