فرمانده سپاه کربلا: هرجا که اقتضا کند برای خدمت به مردم در کنار دولت هستیم

فرمانده سپاه کربلا: هرجا که اقتضا کند برای خدمت به مردم در کنار دولت هستیم

وی اجرای طرح های حوزه دامپروری نظیر توسعه پرورش دام سبک و سنگین از میزان فعلی به ۱۰۰ درصد ظرفیت، اصلاح نژاد دام که در بخش محدود آغاز شده و با نظارت کلینیکی و انتخاب درست دام و آموزش در پی توسعه آن هستیم، توسعه کشت گیاهان دارویی و قطب سازی و برندسازی برخی محصولات نظیر انجیر، گردو و انار همراه با صنایع تبدیلی مرتبط و فرآوری و صادرات با هدف تولید ارزش افزوده را از جمله این طرح ها نام برد.

فرمانده سپاه کربلا گفت : ساخت پل ها و مرمت سردهنه های کشاورزی، اصلاح زمین کشاورزی، نوع کشت در راستای بهره وری، آموزش و تغییر کشت و فعالیت های دانش بنیان در این راستا و ایجاد مشاغل خانگی با بهره گیری از تسهیلات کم بهره دولت و اجرا و تسریع در پروژه های ورزشی از جمله تکمیل و تجهیز استادیوم ها و سالن های ورزشی شهید متقی ساری، سالن کشتی جویبار و استادیوم هفتم تیر بابل از جمله پروژه های در دست اجرا و طرح های آینده بسیج سازندگی است.

وی لایروبی رودخانه ها و ساخت دیواره های حفاظتی در جهت پیشگیری از وقوع مجدد سیل و چند آببندان را از دیگر فعالیت ها و پروژه های بسیج سازندگی برشمرد و یادآور شد: همچنین ساخت و ساز و بهسازی پروژه های حوزه راهسازی از دیگر پروژه های مهم این مجموعه در همکاری با دولت است.

سردار مسلمی آبزی پروری، پرورش طیور، طرح های مرتبط با باغ و باغات و گلخانه ها و اصلاح مزارع ( شیب بندی ) و تبدیل برخی زمین های نامستعد برای کشاورزی را نیز از جمله فعالیت های بسیج سازندگی دانست و گفت : ۱۶۰ هزار اصله نهال طی سه سال در نقاط مختلف استان غرس کردیم و بر آنیم تا با حمایت های استاندار، در حوزه زراعت چوب نیز به اجرای طرح اقدام نماییم.

استاندار مازندران هم در این دیدار خواستار توسعه همکاری‌های سپاه کربلا برای شتاب بخشی به طرح‌های عمرانی ، کشاورزی ، محرومیت‌زدایی ، اشتغال‌زایی و خدمت‌رسانی به مردم شد.

احمد حسین زادگان نقش سپاه و بسیج و نیروهای جهادی را در مقابله با بحران سیل و کرونا و جبهه سازندگی در استان موثر و ماندگار توصیف کرد و گفت : به کار بسیج سازندگی اعتقاد داریم و بسیج سازندگی در اجرای پروژه ها بویژه پروژه های مهم استان نقش موثری دارد.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان این که ظرفیت سپاه برای خدمت به مردم و اجرای پروژه های مختلف، بالاست، افزود : این طرح ها که در بخش های مختلف مسکن، پروژه های عمرانی و فعالیت های اقتصادی، شرکت های دانش بنیان، طرح های محرومیت زدایی، جهاد کشاورزی بویژه دامپروری و کاشت نهال، اشتغالزایی و …می باشد، به صورت همکاری و کار مشترک به نتیجه می رسد و با تلاش نیروهای جهادی سرعت کار بالا می رود و نفعش به مردم خواهد رسید.

محمد مهدی اقبالپور، رییس بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران نیز در این دیدار با قدردانی از استاندار، وی را نیرویی متعهد و خدمتگزار مردم دانست و گفت: همه تلاش خود را برای کمک به دولت در اجرای طرح های خدمت رسانی و محرومیت زدایی بکار می بندیم.

اخبار مرتبط

مردم همواره کسانی که پشتیبان اسلام و نظام باشند را عزیز می شمارند و حمایت خواهند کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha