مدیر عامل توانیر مازندران خبر داد:

پرداخت پاداش صرفه جویی به ۱۳۴ هزار مشترک برق مازندران

پرداخت پاداش صرفه جویی به ۱۳۴ هزار مشترک برق مازندران

سید کاظم حسینی کارنامی گفت: از مجموع یک میلیون و ۶۱۰ هزار مشترک برق در استان مازندران، تاکنون ۱۳۴ هزار مشترک که در مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال قبل صرفه جویی کرده بودند، مشمول دریافت پاداش شدند.

وی مبلغ این پاداش را ۱۴ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این مبلغ به صورت بستانکاری در قبوض برق این مشترکان اعمال شده است و این روند اعطا پاداش‌ها برای تمامی مشترکان که بتوانند نسبت به سال قبل صرفه جویی داشته باشند ادامه دار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه طرح پرداخت پاداش به مشترکان کم مصرف از سال گذشته در این استان آغاز شده است، افزود: در سال جاری با توجه به افزایش گرمای هوا و نیاز به مدیریت مصرف برق، این طرح با جدیت بیشتری دنبال شد و شاهد استقبال خوب مشترکان از این طرح بودیم.

وی از مشترکان برق در مازندران خواست با رعایت مصرف بهینه، به ویژه در ساعات اوج مصرف به پایداری شبکه برق استان در پیک تابستان کمک کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: در بخش خانگی علاوه بر طرح سال‌های گذشته مبنی بر ارائه پاداش صرفه‌جویی به میزان ۲۰ هزار ریال به ازای هر کیلووات ساعت با راه‌اندازی پویش "با انرژی" برای کسانی که مصارف خود را کاهش دهند و نرم افزار کاربردی با انرژی را نصب کنند، به قید قرعه، جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

اخبار مرتبط

لزوم اعلام قیمت تمام شده تولید برنج در مازندران از سوی جهاد کشاورزی

لوازم آرایشی و بهداشتی در صدر کالاهای قاچاق مازندران

بلاتکلیفی ۱۴۴ تن ذرت وجو در انبارهای بندر امیرآباد

0 نظر

ارسال نظر

capcha