رئیس هیأت جودو مازندران انتخاب شد

رئیس هیأت جودو مازندران انتخاب شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، پیش از ظهر امروز با حضور آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، باقری نماینده وزارت ورزش در مجامع انتخاباتی، علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و دیگر اعضای مجمع، انتخابات ریاست هیأت جودو مازندران برگزار شد و «علیرضا خانی الموتی» با کسب ۲۷ رای از ۲۷ رای ماخوذه، توانست به‌عنوان رئیس هیأت جودو استان مازندران انتخاب شود.

محمدعلی بای یکی از سه کاندیدای این مجمع پیش از شروع مجمع انصراف داد و علیرضا مرزبان دیگر کاندیدای این مجمع بود که در جلسه غیبت داشت.

* جودو باید به صورت همگانی دیده شود

علی رجبی در مجمع انتخاباتی هیات جودو استان مازندران اظهار کرد: کارها باید در راستی و صداقت باشد؛ باید تلاش کنید که اثر گذار باشید.

رجبی افزود: باید راه متفاوت تری در جودو انجام و این ورزش باید به صورت همگانی دیده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با بیان اینکه باید ورزش در مناطق آسیب‌پذیر برنامه‌ریزی شود، افزود: برنامه‌های جدید و استفاده از فکرهای نو باید مد نظر هیأت جودو استان قرار گیرد.

وی بیان کرد: با استفاده از ظرفیت دانشجویی و استفاده از متخصصین جودو و با فکر و اندیشه به پیشرفت جودو استان مازندران کمک کنیم.

رجبی ادامه داد: باید قهرمانان دینی و اخلاقی بسازیم و سعی کنیم مهارت زندگی یک قهرمان را آموزش بدهیم تا قهرمان ما همیشه قهرمان بماند.

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های رشته جودو باید در استان تهیه شود، گفت: تشکیل کمیته اقتصادی و سرمایه‌گذاری برای برطرف شدن مشکلات زیرساختی باید در دستور کار قرار گیرد تا به‌زودی خانه‌های جودو را در شهرهای مختلف استان راه اندازی کنیم.

اخبار مرتبط

دلگویه‌های قهرمان جودی جهان برای سردار/ گویی همه ما قاسم سلیمانی دیگریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha