تردد روان در آزادراه قزوین - رشت و بالعکس

تردد روان در آزادراه قزوین - رشت و بالعکس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه وشهرسازی، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور را توضیح داد و گفت: بر اساس آخرین اطلاعات وضعیت محورهای شمالی، محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی مسدود هستند اما در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است.

معصومی با بیان آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها افزود: ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده پل حصارک و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس وجود دارد.

وی آخرین وضعیت جوی را گزارش کرد و ادامه داد: بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، اصفهان، فارس، لرستان، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و یزد پیش‌بینی شده است. همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان خراسان جنوبی ادامه دارد.

وی توصیه کرد: از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت تردد با تغییر مسیر را محور قدیم خرم آباد - پلدختر اعلام کرد که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

به گفته وی محورهای مسدود شریانی ریگان – ایرانشهر، کرج – چالوس، آزادراه تهران – شمال و کنار گذر شمالی اراک است.

شایان ذکر است محورهای مسدود غیر شریانی نیز خوانسار – بوئین و کوهرنگ – مسجد سلیمان (گردنه‌های چری، تاراز و شاه منصوری) اعلام‌شد.

اخبار مرتبط

سفر رئیس جمهور به مازندران برای افتتاح فاز ۲ آزاد راه شمال

0 نظر

ارسال نظر

capcha