تقویت دروازه و خط دفاع؛ اولویت‌های پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات نیم فصل

 تقویت دروازه و خط دفاع؛ اولویت‌های پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات نیم فصل

خبر ورزشی نوشت: شنیدیم یحیی گل محمدی برای دفاع راست و چپ تیمش هم خیلی دنبال پیدا کردن گزینه جدید نیست و اولویت‌های دیگری را در نظر گرفته است. یحیی گل محمدی در فصل گذشته از مدیران باشگاه خواست قرارداد محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نورالهی را تمدید کنند اما این اتفاق برخلاف گفته‌های جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری نه تنها رخ نداد تا سرخ‌ها با چالشی جدی در تابستان روبرو شوند.

قهر بوژیدار رادوشویچ از پرسپولیس با ترک ایران از جانب دروازه‌بان کروات این تیم همراه شد تا حامد لک بی هیچ رقیبی به بازی کردن در ترکیب اصلی پرسپولیس مشغول باشد و ترسی از نیمکت نشینی پیدا نکند. برهمین اساس این دروازه‌بان که ذخیره یا رقیب مناسبی هم کنار خود نمی‌بیند به شدت نزول کرده و گل‌هایی می‌خورد که فصل گذشته نمی‌خورد. اولویت اصلی یحیی گل محمدی خرید دروازه‌بان جدید است. برخلاف ادعای سرمربی پرسپولیس در نشست‌های خبری مذاکرات با گزینه‌های مورد نظر آغاز شده و تقریبا می‌توان گفت که یحیی گل محمدی رقیب حامد لک در نیم فصل دوم لیگ برتر را نیز پیدا کرده است.

شنیدیم بعد از گلر مناسب، یحیی گل محمدی دنبال خرید مدافع وسط مطمئن است. گل‌هایی که پرسپولیسی‌ها در هفته‌های اخیر روی ضربات ایستگاهی خورده اند روی جاگیری اشتباه حامد لک و از آن مهم تر مدافعان وسط این تیم بوده است. یحیی گل محمدی که خودش یک مدافع وسط ملی پوش و خوش استیل بوده به خوبی به این مسأله واقف است. برهمین اساس تصمیم گرفته است ابتدا یک گلر و دفاع وسط مناسب پیدا کند تا خیالش بابت گل‌هایی که تیمش می‌خورد راحت شود. تیم پرسپولیس در ۱۴ بازی لیگ فصل جاری ۱۰ گل خورده که از تیم هوادار رده دوازدهمی‌یک گل بیشتر خورده است!

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha