محمدیان: به پسرم گفتم حقش را روی تشک بگیرد/در زمان موحد و آقاتختی هم چرخه انتخابی بود

محمدیان: به پسرم گفتم حقش را روی تشک بگیرد/در زمان موحد و آقاتختی هم چرخه انتخابی بود

عسکری محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تیمداری مازندران در لیگ کشتی آزاد و فرنگی، اظهارداشت: در این دوره از مسابقات لیگ ۳ تیم فرنگی و ۴ تیم آزاد داریم. سعی کردیم به اجماع برسیم و در قالب تیم‌های ستارگان ساری، صنایع مازندران، فولادین ذوب آمل و … در لیگ شرکت کنیم. پتانسیل‌های ما در قالب این تیم‌ها روی تشکر می‌روند و تعدادی از کشتی‌گیران نیز با رضایتنامه به تیم‌های دیگر پیوستند. تمام تلاش ما این است هم در فرنگی و هم در آزاد جام را در مازندران نگه داریم.

 

رئیس هیات کشتی مازندران درباره اینکه تعدادی از تیم‌های مازندرانی در مرحله نیمه‌نهایی حضور دارند، چقدر شانس قهرمانی برای آنها متصور هستید، تصریح کرد: کشتی بر خلاف رشته‌های دیگر آبستن حوادث است. ممکن است یک روز، روز کشتی‌گیر یا تیم نباشد اما احساس من این است هم در آزاد و هم در فرنگی جام قهرمانی به مازندران برسد.

 

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۸۸ و ۱۹۹۲ در خصوص قرارداد کشتی‌گیران در لیگ امسال، یادآور شد: من به عنوان خدمتگزار مردم سعی می‌کنم خیلی در خصوص قراردادها دخیل نباشم اما به عنوان کسی که سالها کشتی گرفته‌ام می‌گویم قراردادها با نتایجی که کشتی‌گیران دارند همخوانی ندارد. نمی‌گویم باید با فوتبال همخوانی داشته باشد اما حتی با والیبال هم برابری نمی‌کند. درست که فوتبال صنعت محسوب می‌شود اما قراردادها در کشتی با فوتبال فاصله زیادی دارد. آدم خجالت می‌کشد بگوید قرارداد یک کشتی‌گیر ۳۵۰ یا ۴۰۰ میلیون است. 

 

 

اخبار مرتبط

استقلال و پرسپولیس باید به دست مردم اداره شوند + ویدئو

تیم منتخب این هفته لیگ برتر

چراغ سبز اقای ستاره برای بازگشت به استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha