ایران پرچمدار جبهه حق علیه باطل است

ایران پرچمدار جبهه حق علیه باطل است

به گزارش مازندروز به نقل از  مهر، حجت الاسلام یدالله غلامی ظهر یکشنبه در مراسم گرامیداشت سردار شهید سلیمانی در اداره کل ورزش و جوانان مازندران با گرامیداشت شهادت سردار سپهبد سلیمانی و عنوان اینکه تقابل بین حق و باطل همواره وجود دارد افزود: هابیل نماد حق و قابیل نماد باطل به شمار می‌رود.

وی افزود: همواره سود بی تفاوتی‌ها و بی اعتنایی‌ها به نفع جبهه باطل خود بود و باید بدانیم ایران و ایرانی‌ها به فضل خدا در جبهه حق تعریف شده است.

وی با اظهار اینکه مردم ایران که در جبهه حق قرار دارند، پرچمدار جبهه حق به شمار می‌روند، افزود: امروز هم سرباز جبهه حق و هم پرچمدار آن هستیم و این امر سبب فشار استکبار جهانی شده است.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه هیچگاه درگیری دوجبهه حق و باطل به اندازه امروز نبوده است، گفت: هیچ زمانی جبهه حق به اندازه امروز قدرتمند نبود و یارو فداکار نداشته است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا گفت: جبهه حق نظیر سردار سلیمانی فراوان دارد و دشمن تصور نکند که با شهادت سلیمانی، کار جبهه مقاومت تمام است.

وی ادامه داد: آمریکایی شش برابر درآمدهای ارزی ایران در منطقه خرج کرده اند اما چیزی عاید و دستاوردشان نشده است درحالی که برای بالابردن ضریب امنیتی صهیونیست‌ها آمده بودند.

وی با بیان اینکه خون مطهر سردار شهید سلیمانی به اسلام و مقاومت خدمت بزرگی خواهد کرد، افزود: فقدان سلیمانی‌ها برای ما سخت است اما با شهادت سلیمانی‌ها، کار مقاومت برزمین نخواهد ماند.

اخبار مرتبط

ترور سردار سلیمانی نهضت اسلامی را برای نابودی آمریکا یکصدا کرد

بیانیه سپاه کربلا در پی شهادت سردار سلیمانی|بیدارتر و پرقدرت تر از همیشه برای رسیدن به پیروزی نهایی ادامه خواهیم داد

۵ درمانگاه با همت سپاه به مراکز درمانی مازندران افزوده شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha