طعنه بیانی به مجیدی: شرایط خودتان را گردن داور نیندازید/ خوب بازی کردیم اما امتیاز خوبی نداریم

طعنه بیانی به مجیدی: شرایط خودتان را گردن داور نیندازید/ خوب بازی کردیم اما امتیاز خوبی نداریم

شاهرخ بیانی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران تأکید کرد این تیم بازی‌های خوب و قابل قبولی انجام داده، اما امتیاز خوبی کسب نکرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از ساری، شاهرخ بیانی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان اظهار داشت: هفته گذشته با استقلال بازی کردیم که هر دو تیم خوب بازی کردند و ما هم چند موقعیت بسیار خوبی داشتیم، با این حال صحبت من درباره مسائل داوری و قضاوت آقای فغانی است.

وی ادامه داد: ما هم معتقدیم که در چند صحنه می‌توانستیم معترض شویم و داور می‌توانست به بازیکن حریف اخطار و کارت قرمز بدهد، اما ما هیچ اعتراضی نکردیم و نمی‌کنیم. همه می‌دانند که آقای فغانی در جام جهانی قضاوت کرده، بهترین داور ایرانی و شناخته شده است. خواهش من این است بعد از بازی، شرایط تیم خودتان را به گردن داوری نیندازید.

مربی تیم فوتبال نساجی سپس با اشاره به شرایط این تیم برای دیدار با پیکان گفت: ما این سه چهار روزه ریکاوری خوبی انجام دادیم و شرایط تیم‌مان خیلی خوب است. پیکان هم تیم جوانی دارد و تیمی دونده و پرتلاش است. چند بازی هم صدر جدول بوده و ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و از شرایط میزبانی‌مان به نحو احسن استفاده کنیم.

بیانی در واکنش به این مسئله که تیم نساجی تا به اینجا بازی‌های سختی انجام داده و بازی‌های سختی هم در پیش دارد. با این اوصاف آیا میانگین امتیازهایی که در نظر داشتند کسب شده است یا نه، اظهار داشت: بله، صد درصد. ما بازی به بازی بهتر می‌شویم. اول فصل بازی کردن سخت است و ما هم تیم بسیار جوانی داریم. ما با تیم‌های مدعی گل‌گهر، استقلال و پرسپولیس بازی کردیم و امتیازهای خوبی گرفتیم. به جز یک بازی که مقابل صنعت نفت انجام دادیم و شرایط زمین خوب نبود و امتیاز خوبی نگرفتیم، بازی‌های قابل قبولی انجام دادیم و هواداران‌مان هم راضی بودند.

وی افزود: امیدوارم این روند خوب بازی کردن همراه با کسب امتیاز برای ما ادامه داشته باشد. به خاطر خوب بازی کردن، امتیاز خوبی نداریم و در جدول شرایط‌مان خوب نیست. بسیاری از دوستان می‌گویند شما خوب بازی می‌کنید، اما چرا در جدول موقعیت خوبی ندارید. با این حال شروع لیگ را پشت سر گذاشتیم و هر بازی هم سه امتیاز داریم که فکر می‌کنم رفته رفته شرایط ما هم بهتر می‌شود.

مربی تیم فوتبال نساجی در واکنش به فاصله کوتاه مسابقات و اینکه آیا در بلند مدت این مسئله به کیفیت لیگ لطمه خواهد زد یا نه، گفت: صد درصد اینطور است و بازی‌های پرفشار چهار پنج روز به بازیکنان فشار می‌آورد. مشکل فوتبال ما زمین‌های مسابقات است که به بازیکنان لطمه می‌زند و باعث آسیب‌دیدگی بیشتر می‌شود. امیدوارم تیم‌ها بتوانند زمین‌های خوبی درست کنند تا بازیکنان بتوانند از زمین خوب استفاده کنند. این فشار بازی‌ها وجود دارد که باید ریکاوری خوبی کرد تا هر بازی بهتر عمل کنیم.

به گزارش تسنیم، پیش از صحبت‌های شاهرخ بیانی، مدیر رسانه‌ای باشگاه نساجی از سوی این باشگاه اعلام کرد که نسبت به عدم صدور مجوز برای حضور تماشاگران این تیم معترض است و خواهان این شدند تا بازی فردا مجوز لازم برای حضور تماشاگران صادر شود.

اخبار مرتبط

دیدار نساجی – آلومینیوم در ساری

الهامی: امید من به زمین و هواداران نساجی بود که از هر دوی آنها محروم هستم

نساجی - پدیده؛ وقت بردن رسیده!

0 نظر

ارسال نظر

capcha