توضیحات فغانی: چرا صحنه جنجالی بازی استقلال و نساجی پنالتی نبود؟

توضیحات فغانی: چرا صحنه جنجالی بازی استقلال و نساجی پنالتی نبود؟

داور بازی استقلال و نساجی نسبت به صحنه جنجالی بازی شب گذشته توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته در جریان دیدار بین تیم‌های استقلال تهران و نساجی مازندران، برخورد توپ با دست مرتضی منصوری در محوطه جریمه نساجی از سوی علیرضا فغانی خطای پنالتی اعلام نشد و فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی آبی پوشان خواستار ورود VAR و عذرخواهی فغانی شد.

فغانی که شب گذشته در این باره به سوالات خبرنگاران پاسخ نداد، امروز در برنامه سلام صبح به خیر درمورد اظهارات مجیدی عنوان کرد: عملکرد تیم داوری را ناظر بازی ارزیابی می‌کند که خداراشکر رضایت داشتند. 

فغانی در واکنش به اظهارات فرهاد مجیدی گفت: دیروز هم خدمت خبرنگاران عرض کردم که بحث روی VAR بود ولی من دوباره دیدم که سیستم رادیویی به عنوان امکانات اولیه را ندارند. ابتدا امکانات ابتدایی را فراهم کنند. آقای افشاریان، کامرانی فر و افشاریان به عنوان نخبه‌های داوری در زمان خودشان الان در فدراسیون سمت دارند. به امید خدا سعی کنند با حمایت آقای عزیزی خادم امکانات اولیه را فراهم کنند و سپس VAR را بیاورند.

او درخصوص اظهارات مجیدی اضافه کرد: درمورد این اعتراض که می‌فرمایید، فیلم بازی را که دیده باشید و نظرات کارشناسان را بررسی کنید آن دست هند نیست ولی اینکه دوست عزیزمان در نشست خبری آنطور صحبت می‌کند، اولا اگر قرار باشد هر داور هر هفته معذرت خواهی کند و امیدوارم آقای مجیدی  که سرمربی معتبر هستند و مربی تیم ملی امید ما بوده‌اند حداقل اطلاعات قوانین بازی را به روز کنند و اینطور فرار رو به جلو نباشد که فشار را روی داور بگذارند. من از این مسائل زیاد دیدم و برایم مهم نیست که ایشان بخواهند فشار به داور بگذارند. این صحنه هند نبود و کارشناسان هم در موردش صحبت خواهند کرد.

فغانی درمورد صحنه پنالتی بعد از نشان دادن تصویر ادامه داد: ببینید دست بازیکن در کنارش است و دست در حالت طبیعی است. این را با بازی ایران و سوریه مقایسه کنید که دست از بدن جدا بود. دست وقتی از بدن خارج باشد حالت غیرطبیعی می‌شود. وقتی دست کنار بدن باشد و حرکت اضافه‌‌ای ندارد که شوت به آن برخورد کند، فرق دارد. پس این خط نمی‌تواند هند باشد.

اخبار مرتبط

دیدار نساجی – آلومینیوم در ساری

الهامی: امید من به زمین و هواداران نساجی بود که از هر دوی آنها محروم هستم

نساجی - پدیده؛ وقت بردن رسیده!

0 نظر

ارسال نظر

capcha