مازندران پنجه در پنجه کرونا

مازندران پنجه در پنجه کرونا
شمار بیماران کرونایی در مازندران هرروز روند کاهشی به خود می گیرد و امید است اگر پروتکل های بهداشتی به همراه واکسیناسیون سریع همگانی انجام گیرد این روند ادامه یابد، هم اکنون ۱۸۲۳بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری هستند.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۲۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.
 
 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۲۵۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۱۴۰۸ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۶۶ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
 
آخرین آمار کرونا در بابل
 
بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۴۱۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند.
 
بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۶۵ بیمار جدید بستری و ۷۶ بیمار هم ترخیص شدند و ۵۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
 
به گزارش ایسنا، در حال حاضر ۱۸۲۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.
 

اخبار مرتبط

نیاز شدید به گروه خونی o منفی در مازندران

جدیدترین اخبار کرونا در ایران| رفتارهای اجتماعی و بهداشتی مردم پاشنه آشیل پیک ششم / شرایط همچنان شکننده است

استانداران البرز، قزوین و‌ مازند‌ران ‌تعیین شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha