ایمان، شجاعت و دانش از شاخصه‌های یک فرد نظامی است

 ایمان، شجاعت و دانش از شاخصه‌های یک فرد نظامی است

امیر دریادار خانزادی با حضور در منطقه یکم این نیرو با دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) که در حال گذراندن دوره کارورزی هستند در بندرعباس دیدار کرد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر یکی از مراکز آموزشی مهم و حساس این نیروی راهبردی است و دارای نقش بی بدیلی برای پیشبرد اهداف نیروی دریایی ارتش در آینده محسوب می شود، یادآور شد: مسئولیت، مدیریت و فرماندهی این دانشگاه به ویژه در گام دوم انقلاب برای نیروی دریایی ارتش سرنوشت ساز است .

دریادارخانزادی افزود: امروز خیزش تمدن ایران اسلامی به برکت انقلاب باعث شده است که فرزندان این مملکت در نسل های مختلف بر عرشه شناورهای نیروی دریایی ارتش وارد مناطق دریایی جهان می شوند که در تاریخ ایران بی نظیر است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه بصیرت دینی از مهمترین اهداف پرورش نیروی کارآمد است، گفت: از شاخصه های یک فرد نظامی ایمان، شجاعت و دانش است و وقتی که این سه اصل را کنار هم میگذاریم در دل آن باید بصیرت دینی به وجود آید. یکی از ابزارها و سلاح های مهم که باید به همراه داشته باشید بصیرت دینی است.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان باید نظم، انضباط و شکیبایی را سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: حضور دانشجویان در کارورزی، نسل آینده نیروی دریایی ارتش را خیلی قوی خواهد کرد و حضور در دوردست ها برای نیروی دریایی ارتش اقتدار آفرین است و آنچه که به عنوان دانایی در این دانشگاه به دست آورده اید، عملاً در دریانوردی از نزدیک آنها را لمس می کنید.

دریادار خانزادی با تاکید بر اینکه شما دانشجویان آینده‌سازان نیروی دریایی ارتش هستید، تصریح کرد: اگر امروز ناوگروه‌های نیروی دریای ارتش در دوردست‌ها پرچم مقدس ایران اسلامی را به اهتزاز در می آورد بی شک به پشتوانه شما جوانان انقلابی و غیور این مملکت است.

اخبار مرتبط

ویدئو/از بودجه نظامی ایران چقدر باخبر هستید؟

پرتاب موفق ماهواره نظامی نور نشان قدرت بالای سپاه است

لزوم ارائه آموزش‌های مرتبط با حقوق عامه به ضابطان

0 نظر

ارسال نظر

capcha