ویدئو/ "جز و مد"؛ سخنی از دل مردم برای مردم

به گزارش سراج24">سراج24؛ در دو راهی های مختلف زندگی تصمیمات متفاوتی را برای انتخاب یک مسیر گرفته ایم. گاها غلط بوده و یا بعضا درست از آب در آمده است که مبنای انتخاب هر کدام باید بر اساس معیارهایی باشد.
معیارهایی که مسیر زندگی و خانواده هایمان تحت تاثیر قرار می گیرد، به سمت و سوی دیگر سوق داده می شود و در برخی از آن ها اگر بخواهیم فراتر به آن نگاه کنیم سرنوشت کشورمان به آن گره می خورد.
"جز و مد" با نگاهی متفاوت به یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین تصمیمی که مردم در طول ادوار مختلف اتخاذ می کنند و در برخی از موارد با نتیجه ای متفاوت نسبت به تصوراتشان با آن مواجه می شوند پرداخته است.
کلام آن ها طی گزارش ویدئویی با عنوان "سخنی از دل مردم برای مردم" به تصویر کشیده است.
با ابراز سوالات این چنینی از بطن جامعه: "با چه معیارهایی انتخاب می کنی؟" تا به حال تو موقعیتی بودی که حق انتخاب داشته باشی؟"، "برای جبران اون اشتباه چه می کنی؟"، "نظرت در مورد کسی که با رای ندادن فکر میکنه همچی درست میشه چیه؟" پاسخ های جالب و متفاوتی شنیده شد که در ادامه قابل مشاهده است:

اخبار مرتبط

می خواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در بین جوانان ترویج کنیم/با شهدا عهد بستیم که سرباز ولایت باشیم

بیانیه‌ی مرکز تحقیقات و آینده‌پژوهی سازمان فضای مجازی سراج در خصوص طرح صیانت از فضای مجازی

حجت‌الاسلام زکوی: قوانین انتخابات نیاز به بازنگری دارد / رفتار نمایندگان مجلس مداخله‌گر در انتخابات شورا زیر ذره‌بین شورای نگهبان

0 نظر

ارسال نظر

capcha