حضور یکپارچه مردم در انتخابات فتنه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

حضور یکپارچه مردم در انتخابات فتنه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر محمدی نائینی عصر دو شنبه در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در مصلای نماز جمعه رامسر افزود :‌ تحرکات و فتنه های علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه داشته و ملت بزرگ ایران اسلامی همواره با حضورشان در صحنه های مختلف این فتنه ها را خنثی کردند.

وی افزود :‌در شرایط کنونی کشور که دشمنان تبلیغات وسیعی را علیه نظام جمهوری اغاز کردند و همواره دست به فتنه گری می زنند، انتخابات اسفند مجلس شورای اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن باید پرشورتر از گذشته برگزار شود.

 

وی گفت:‌ پیش از اغاز برگزاری انتخابات دشمنان تلاش کردند تا با بزرگنمایی مشکلات اقتصادی بهانه قرار دادن قیمت بنزین مردم را از حضور در این مناسبت ها دلسرد کنند ولی مردم ما نشان دادند که همانند گذشته با هر سلیقه ای در این مناسبت ها شرکت خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به حماسه ۹ دی گفت:‌ در صورتیکه همانند گذشته با پیروی از تفکرات مقام معظم رهبری حرکت کنیم تمامی دسیسه های دشمنان خنثی خواهد شد.

وی افزود : در جریان اتفاقات سال ۸۸ که بدنبال انتخابات ریاست جمهوری در کشور رخ داده بود عده ای تلاش داشتند تا با ادعای تخلف در شمارش ارای مردم جامعه را دچار بحران کنند بطوریکه مورد حمایت دشمنان قرار گرفتند.

حجت الاسلام محمدی نائینی  ادامه داد :‌ مقام معظم رهبری در چنین شرایطی اهداف دشمنان و فتنه گران را به درستی روشنگری کرده و غائله را خاتمه داد.

وی گفت :‌ پس از روشنگری مقام معظم رهبری ، مردم ایران اسلامی با حضور یکپارچه خود در یک راهپیمایی علاوه بر حمایت از نظام جمهوری اسلامی ، فتنه گران را از صحنه بیرون کردند.

خطیب جمعه ساری ، مردم رامسر را مردمی متدین و متعهد به نظام اسلامی دانست و گفت : مردم رامسر با تقدیم ۲۸۵ شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی وفاداری خودشان را به نظام اسلامی ثابت کردند.

شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر در غرب مازندران قرار دارد.

اخبار مرتبط

امام جمعه ساری:لزوم هوشیاری در مقابل فتنه‌های جدید دشمنان

مخالفت ادیانی با اصلاح برخی قوانین انتخابات

نتایج قطعی آرای مجلس یازدهم در مازندران اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha