حضور بسیج در طرح سردار سلیمانی

حضور بسیج در طرح  سردار سلیمانی

 ضرورت اقناع سازی و اطلاع رسانی مناسب طرح به مردم با همکاری صدا و سیما

احمد حسین زادگان با اشاره به این که ۷۵۰ پایگاه مقاومت بسیج در طرح محدودیت های کرونایی سردار سلیمانی حضور دارند، گفت: تعطیلی کامل استان و کشور اعلام نشده است و اجرای طرح تداوم دارد. ‎

احمد حسین زادگان استاندار مازندران در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا با اشاره به اینکه برخی ابهامات موجود در اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی برای مردم نظیر جرایم و پیامک هایی که برای کسانی که از شهرهای قرمز خارج می شوند، ارسال می شود و ... رفع گردید، خاطرنشان کرد :مقرر شد؛ نیروی انتظامی پاسخگوی مردم در رفع این ابهامات و پرسش ها باشد و صدا و سیما نیز همراهی لازم را برای اطلاع رسانی در این راستا داشته باشد.

حسین زادگان تصریح کرد: پیامک های ارسالی قطعی نیست و برخی از این عزیزان یا در حال انتقال بیمار بوده اند، یا به محل کار خود مراجعت داشتند و یا دارای کارت تردد بوده اند که از طریق ادارات متبوع و اعلام به نیروی انتظامی رفع اثر می شود.

وی اظهار نمود :مراکز آموزشی خصوصی تحت نظارت آموزش پرورش و فنی حرفه ای در دو هفته اجرای طرح می بایست تعطیل باشند تا در خلوت تر شدن مراکز تجمعی کمک حال باشند.

استاندار مازندران افزود: طرح محدودیت های کرونایی سردار شهید سلیمانی که یک طرح محله محور و مردم پایه است مدتی است که شروع شده است و تقریبا تاکنون بیش از ۷۵۰ پایگاه فعال شده است که مرحله اول که مرحله آموزشی است توسط دانشگاه علوم پزشکی صورت می گیرد و می بایست به ۲ هزار پایگاه افزایش پیدا کند تا در مرحله عملیاتی و اجرایی شاهد خروجی این طرح در کاهش ابتلا به ویروس کرونا باشیم.

وی گفت :همراهی و همکاری سمن ها از جمله الزامات اصلی این طرح است خوشبختانه سمن های فعالی در استان حضور دارند که در طرح محدودیت های کرونایی سردار شهید سلیمانی ذیل فرماندهی عملیات پایگاه مقاومت بسیج محله ها عمل می کنند که با کمک دستگاه های دیگر خیرین، هیات امناء محله، روحانیون و هلال احمر همکاری و اقدمات لازم را صورت می دهند.

احمد حسین زادگان یادآور شد : تعطیلی کامل استان و کشور اعلام نشده است و مقرر گردید فعالیت ادارات براساس رنگ بندی ها اعمال گردد بطوریکه شهرهای قرمز بصورت یک سوم فعالیت نمایند؛ منتهی دستگاه هایی که ضرورت کمتر دارند در محل کار حضور پیدا کنند و یا حتی دستگاه هایی که تشخیص می دهند در همین حد یک سوم هم مانع قطع زنجیره انتقال می شود، این اجازه به دستگاه های اجرایی داده شده که در حد نیاز و متناسب با رفع مطالبات مردم نیروهای خود را به کمتر از یک سوم کاهش دهند و امکان و اجازه محدودیت سازی و کاهش نیروی انسانی را داشته باشند.

اخبار مرتبط

شهرک‌های تخصصی دامپروری در مازندران راه اندازی شود

بسیج مدرسه عشق است

بسیج بانشاط‌ترین و با ایمان‌ترین نیروی عظیم مردمی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha