برگشت ۱۶ هزار خودرو از مبادی ورودی به شهرهای مازندران

برگشت ۱۶ هزار خودرو از مبادی ورودی به شهرهای مازندران

سرهنگ آزادی با قدردانی از همراهی، مسئولیت پذیری و مشارکت همگانی مردم در اجرای تصمیم مسئولان امر برای تسریع در قطع زنجیره انتقال و ریشه کنی این ویروس، تصریح کرد: در این طرح شاهد انسجام و هم افزایی دستگاه‌ها و نهادهای مسئول با پلیس نیز بوده ایم.

آزادی با اشاره به اجرای مطلوب این طرح در استان، اظهار داشت: در کنار برنامه‌های اجرایی و نظارت بر واحدهای صنفی از سوی مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی، روزانه ۵۷ تیم در ورودی و خروجی شهرستان‌های استان مستقر و بر روند اجرای محدودیت‌ها نظارت دارند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از برخورد قاطعانه پلیس با متخلفان در اجرای این طرح خبر داد و گفت: از ابتدای شروع این طرح ۵۰۰ هزار واحد صنفی استان بازدید شد که به ۹۴۸و احد صنفی تذکر داده و ۴۰ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

وی با اشاره به محدودیت‌های تردد در استان مازندران، گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون از ورود ۱۶ هزار خودرو به شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی جلوگیری شد و بیش از ۲ هزار خودرو به دلیل تخلف از مقررات ایجاد شده اعمال قانون شدند.

سرهنگ آزادی از اجرای طرح محدودیت تردد شبانه در استان خبر داد و اظهار داشت: در این ارتباط ۷۶۴ خودرو نیز به دلیل ترددهای غیر مجاز اعمال قانون شدند.

اخبار مرتبط

درخواست رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران از وزیر کشور

جزئیات سفر وزیر اقتصاد به استان مازندران

برنامه های کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر مازندران تشریح شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha