‌ بانوان مازندرانی صاحب پارک ساحلی می‌شوند‌

 ‌ بانوان مازندرانی صاحب پارک ساحلی می‌شوند‌

وی به تاریخچه این تصمیم اشاره و خاطرنشان کرد: استاندار مازندران بازدیدی از زمین مورد نظر در ساحل بابلسر داشت و از مدیران خواست ساخت این پارک در اولویت قرار بگیرد و به اداره کل امور بانوان مسئولیت پیگیری داد و در پی تأکید استاندار، نخستین جلسه هماهنگی برای احداث این پارک، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و معاون عمرانی استاندار مازندران، امام جمعه، فرماندار، شهردار و رئیس شورای شهر بابلسر و دستگاه‌های مرتبط از جمله منابع طبیعی، آب منطقه ای در محل فرمانداری بابلسر تشکیل و مقرر شد در یکی از اراضی ساحل شهرستان، پارک ساحلی مخصوص بانوان ایجاد شود.

قاسمی طوسی افزود: در آن جلسه مقرر شده بود منابع طبیعی در خصوص تعیین تکلیف و واگذاری این زمین اقدام کند و شهرداری بابلسر و دفتر فنی استانداری مازندران نیز اقدامات قانونی لازم را برای تسریع در اجرای طرح به عمل بیاورند.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری مازندران ادامه داد:  این موضوع در دو نوبت در جلسه شورای معاونان استاندار مورد پیگیری قرار گرفت و استاندار با جدیت از دستگاه‌ها و مدیران خواست اجرای این طرح را در اولویت قرار دهند.

وی ادامه داد: به رغم اینکه کارها در سطح هماهنگی‌های بین دستگاهی در حال انجام بود اما از آنجایی که ضرورت تزریق نشاط اجتماعی به جامعه زنان مازندران، وجود چنین فضاهایی را طلب می‌کرد، مطالبه‌گری از سوی برخی مدیران استانی و شهرستانی و تعدادی فعالان حوزه زنان ادامه داشت.

قاسمی طوسی گفت: در آخرین جلسه که صبح امروز با حضور همه مدیران مربوط و به ریاست استاندار مازندران برگزار شد، تملک زمین انجام و موانع رفع شد و عملیات اجرایی احداث این پارک ساحلی تعیین تکلیف نهایی شد.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری مازندران گفت: امیدواریم این اقدام ارزشمند با ادامه تلاش‌ها،  تکمیل شود و شاهد افتتاح این پارک ساحلی ویژه بانوان در بابلسر و شاهد ایجاد فضاهای مشابه در سایر شهرهای استان مازندران برای زنان و دختران باشیم.

اخبار مرتبط

درخواست رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران از وزیر کشور

جزئیات سفر وزیر اقتصاد به استان مازندران

برنامه های کمیته ایثارگران دهه مبارک فجر مازندران تشریح شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha