شیوع کرونا در نوشهر همچنان افزایشی است

شیوع کرونا در نوشهر همچنان افزایشی است

وی گفت که 55 نفر دیگر به خاطر این که دارای وضعیت جسمانی خوبی بودند با تجویز داروهای مورد نیاز به قرنطینه خانگی هدایت شدند.

سیدپور از بستری ۱۴ بیمار مبتلا به کووید- ۱۹ در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نوشهر خبر داد و از شهروندان خواست تا پروتکل های بهداشتی را با جدیت بیشتری رعایت کنند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به نتایج مثبت محدودیت های جدید کرونایی که از اول آذر به اجرا گذاشته شد ، گفت : هیچ کس نباید تصور کند که با اجرای این طرح ، کرونا در شهرستان ریشه کن می شود ، چون این ویروس مانند آتش زیر خاکستری است و هر لحظه ممکن است به خاطر بی احتیاطی شعله‌ور شود .

سیدپور همراهی بازاریان و اصناف در اجرای محدودیت های جدید کرونایی را رضایتخبش توصیف کرد و افزود : از مجموع ۴۰۴ مورد بازدید کارشناسان بهداشت محیط از واحدهای صنفی و مراکز عرضه مواد غذایی ، تنها ۲ واحد به خاطر تمکین نکردن به مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلمب شد و پرونده چهار واحد متخلف هم برای اعمال جریمه به تعزیرات ارسال شده است.

برابر آمار در شهرستان نوشهر از زمان شیوع ویرس کرونا تاکنون ، بیش از چهار هزار نفر مبتلا به بیماری کووید -۱۹ شدند که از این شمار دست کم یکهزار و 500 نفر در بیمارستان بستری و پس از بهبودی مرخص شدند.

اخبار مرتبط

نخستین جشنواره تولیدات فرهنگی هنری کرونا

۱۰۰۰ پرستار بابلی به کرونا مبتلا شدند

طرح نظارتی مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha