درج نماد ۲ شرکت سرمایه‌گذاری استانی در بورس

درج نماد ۲ شرکت سرمایه‌گذاری استانی در بورس

این شرکت در گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» و بخش «سایر واسطه‌گری‌های مالی» با کد صنعت ۵۶۹۹ و نماد «وسمازن، Vasemazan» در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

شرکت سرمایه‌گذاری استان مازندران از تاریخ ۳۱  شهریور ۹۹ تحت شماره ۱۱۰۴۴ به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت مذکور در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) افشا شده است.

شرکت سرمایه‌گذاری استان لرستان نیز با سرمایه ۹۲ هزار و ۹۲۰ میلیارد ریال با نماد «وسلرستا» به عنوان بیست و چهارمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

بر اساس مصوبه هیات پذیرش، با پذیرش شرکت سرمایه‌گذاری استان لرستان به عنوان بیست و چهارمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی و پانصد و هفتاد و سومین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران موافقت شد و در گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» و بخش «سایر واسطه‌گری‌های مالی» با کد صنعت ۵۶۹۹ و نماد «وسلرستا، Vaseloresta» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

شرکت سرمایه‌گذاری استان لرستان از ۳۱ شهریور ۹۹ به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است. مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت مذکور در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) نیز افشا شده ا

ست.

اخبار مرتبط

هلدینگ‌ها و نمادهای بورسی در راه شمال

فعالیت در بورس ، رویکرد جدید سرمایه‌گذاران مازندرانی

رشد ۱۰ درصدی ارزش معاملات بورس در مازندران

0 نظر

ارسال نظر

capcha