نخستین رویداد روز شتاب استان

نخستین رویداد روز شتاب استان

به گزارش مازندروز، به همت سازمان فضای مجازی سراج برای نخستین بار در حوزه های علمیه استان مازندران رویداد شتاب به میزبانی حوزه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان قائمشهر برگزار شد.

رویداد روز شتاب بعنوان بخشی از طرح شاخص شتاب به منظور آشنایی با صنعت نرم افزار و بازی تلفن‌های همراه و همچنین گسترش نهضت تولید محتوا در حوزه ساخت تولیدات دیجیتال -هماهنگ با سایر استانهای کشور- در استان مازندان برگزار می شود. سازمان فضای مجازی سراج با توان آموزش و توسعه نرم افزارهای ساده تا پیشرفته در حوزه نرم افزار و بازی گامی جدید برداشته و در وسعت بخشیدن به این نهضت در مدارس و دانشگاه های استان از حمایت جریان های مختلف مردمی دریغ ننموده است.

در این مسیر اولین رویداد روز شتاب ویژه حوزه های علمیه،  استان مازندران با همکاری سازمان فضای مجازی سراج مرکز مازندران و حوزه علمیه امام جعفرصادق -علیه‌السلام- کوتنا قائمشهر بعنوان اولین حوزه علمیه پیشگام در استان با شکوه برگزار شد.

با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران حضرت آیت‌الله لائینی و تولیت حوزه امام جعفرصادق علیه السلام حضرت آیت‌الله سلیمانی و با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار گردید.

در این رویداد یکروزه پس از سخنرانی آیت الله لائینی نماینده محترم ولی فقیه و دکتر حسین‌زاده مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز مازندران در حوزه اهمیت توجه به فضای مجازی بیاناتی داشتند.

شرکت کنندگان پس از توضیحاتی که توسط مهندس حامدی ، مهندس میرجمال و مهندس سبزعلی ارائه شد و تماشای فیلم‌های تشریحی دوره وارد مرحله عملی رویداد شدند.

طلاب جوان و علاقمند در موضوع رسالت حوزه های علمیه وارد چرخه کار گروهی شده و به رقابت پرداختند.
در پایان پس از ارائه شرکت کنندگان و بررسی طرحها از سوی داوران به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

در ادامه تصاویری از این رویداد را مشاهده می‌کنید.

اخبار مرتبط

پیام تسلیت سازمان فضای مجازی سراج به مناسبت درگذشت مرحوم نادر طالب‌زاده

نخستین کلینیک مادر، کودک و فضای مجازی

این همایش تنها یک هزارم اقدامات بچه‌های انقلابی فضای مجازی را نشان می‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha