احتمال یک طرفه شدن جاده چالوس/هموطنان در صورت امکان از سفر پرهیز کنند

احتمال یک طرفه شدن جاده چالوس/هموطنان در صورت امکان از سفر پرهیز کنند

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، درخصوص وضعیت ترافیک جاده های کشور گفت: با توجه به تعطیلات عید سعید فطر و مطابق سنوات گذشته شاهد بروز ترافیک هایی در جاده های شمالی هستیم.

وی ادامه داد: هرچند توصیه مسؤولین بهداشتی مبنی بر عدم سفر است و اینکه موضوع فاصله گذاری اجتماعی هنوز در دستور کار هموطنان باید باشد اما بخشی از هموطنان هم سفرهای خود را آغاز کرده اند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: پلیس راهور با توجه به پیش بینی این سفرها تمهیدات لازم را برای تعطیلات در نظر گرفته و استقرار‌ها لازم صورت گرفته است.

سرهنگ رحمانی گفت: آمادگی کامل در پلیس راهور وجود دارد تا هرگونه ترافیک در محورها مدیریت شود و شهروندان کمترین مشکل را در ترددها داشته باشند.

وی افزود: در محور چالوس در محدوده شهرستانک که محل تلاقی آزادراه به جاده چالوس است عمدتا شاهد پس زدگی ترافیک هستیم که مأموران پلیس در حال مدیریت آن هستند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: در محور هراز هم در محدوده امام زاده هاشم و منطقه پلور شاهد بار ترافیکی بوده که در حال مدیریت است.

سرهنگ رحمانی درخصوص یک طرفه شدن جاده چالوس نیز گفت: در برنامه پلیس راهور این موضوع گنجانده شده است که برای تخلیه بار ترافیکی از سمت جنوب به شمال در صورت لزوم محور یک طرفه شود.

وی ادامه داد: برنامه ریزی ما این است که از ساعت 13 تردد خودروها از سمت مرزن آباد به سمت کرج ممنوع شده و 3 ساعت بعد یعنی از ساعت 16 تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه انجام شود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: البته ترافیکی که در این لحظه در جاده ها جریان دارد احتمال اجرای این برنامه را کم کرده است و شاید اجرای آن به تعویق بیافتد.

اخبار مرتبط

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خواستار قطع سفر به استان شد

سفرهای داخلی و خارجی نوروز ۹۹ لغو شد

دستور دادستان کرج برای مسدود کردن جاده چالوس/ مردم ترددها را کاهش دهند

0 نظر

ارسال نظر

capcha