حل مشکلات کشور در گرو گسترش فرهنگ بسیجی است

حل مشکلات کشور در گرو گسترش فرهنگ بسیجی است

به گزارش مازند روز به نقل از  خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی پیش ازظهر دوشنبه در دیدار با اعضای بسیج رسانه استان، تنها راه غلبه بر جنگ رسانه دشمنان را گسترش فرهنگ بسیجی دانست و از  بسیج به عنوان یکی از سالم ترین نهاد های انقلابی در کشور نام برد و افزود: نهادهای انقلابی باید بر پایه تفکر بسیجی به حیات خود ادامه دهند.

امام جمعه ساری با اظهار خرسندی از شکل‌گیری بسیج رسانه گفت: حل مشکلات کشور در گرو گسترش فرهنگ بسیجی است. نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به مشکلات و نارسایی های موجود در جامعه تصریح کرد : مشکلات کشور به ویژه در عرصه اقتصادی در سایه ترویج فرهنگ بسیاری از جامعه رخت برخواهد بست .

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و ادای احترام به ساحت قدسی سر قامتان دفاع مقدس تقویت و گسترش هر چه بیشتر بسیج رسانه را خواستار شد.
 
عبدالمهدی حق‌شناس مسئول  بسیج رسانه مازندران با اشاره به عضویت ۵۴۵ فعال رسانه در سازمان بسیج رسانه استان اظهار داشت: بالغ بر ۸۰۰ خبرنگار استان با این سازمان همکاری دارند وسازمان بسیج رسانه نهادی فرهنگی و انقلابی بوده و بصیرت‌افزا و انقلابی پای کار است.

مسئول بسیج رسانه مازندران با اشاره به اینکه محفل انس با قرآن با حضور رسانه‌های استان برگزار شد، تصریح کرد: میزبانی نخستین یادواره شهدای رسانه و جشنواره رسانه‌ای ابوذر نیز امسال توسط سازمان بسیج رسانه مازندران برگزار شد.

حق‌شناس با بیان اینکه تاکنون ۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر رسیده است، افزود: تربیت رسانه‌های انقلابی و ارزشی در مازندران با مشارکت فعالان رسانه‌ای دنبال می‌شود.

اخبار مرتبط

حقوق قشر نانوایان نباید نادیده گرفته شود

نگاه جریان ساز در فعالیت های فرهنگی ایجاد شود

انعکاس چهره نادرست شیعه در جهان با پرورش شیعه انگلیسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha