حسن یزدانی تمرینات خود را در زادگاهش پیگیری می‌کند

حسن یزدانی تمرینات خود را در زادگاهش پیگیری می‌کند

به گزارش مازندروز، پس از شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان بسیاری از فعالیت ها و سالن های ورزشی تعطیل شد تا زنجیره این بیماری قطع شود. بدین ترتیب کشتی ایران هم با تعطیلی تمامی رویدادها و اردوهای تیم ملی مواجه شد و این تعطیلی همچنان تا امروز ادامه دارد.

اما یکی از اتفاقات تاریخی که در شهرستان جویبار مهد کشتی ایران رخ داد، تعطیلی سالن های کشتی این خطه قهرمانان پرور بود که هیچ عاملی تا پیش از این نتوانسته بود چراغ این سالن ها را به خاموشی بکشد. به گفته بسیاری از مربیان سازنده و قدیمی این خطه کشتی خیز، هیچگاه سابقه نداشته سالن های کشتی جویبار خالی از کشتی گیران باشد که شیوع ویروس کرونا یک تعطیلی تاریخی را در این منطقه باعث شد.

خوشبختانه به تازگی با فروکش کردن نسبی موج ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور، درب برخی از سالن های کشتی جویبار هم به روی تعدادی از کشتی‌گیران باز شده تا این قهرمانان بتوانند با رعایت کامل موارد بهداشتی به تمرینات انفرادی مشغول باشند.

حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک هم یکی از کشتی‌گیران ملی و نامدار شهرستان جویبار محسوب می‌شود که مدتهاست روند درمانی و تمرینات ویژه خود تا رسیدن به دوران طلایی را در زادگاهش پیگیری می کند.

هر چند تعدادی از سالن های کشتی این منطقه همچنان به دلیل ویروس کرونا فعالیتی ندارند، اما اهالی کشتی جویبار امیدوارند هر چه زودتر شور و هیجان همیشگی به سالن های تمرین بازگردد.

اخبار مرتبط

میرعمادیان: یزدانی شرایط مسابقه را نداشت نمی‌آمد/منافع ملی مهمتر است

شجاع خلیل‌زاده در کنار پلنگ مازندران+عکس

حال پلنگ جویبار خوب است و کرونا هم ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha