آمادگی مازندران برای برگزاری مرحله کشوری جشنواره تلاوت‌های مجلسی

آمادگی مازندران برای برگزاری مرحله کشوری جشنواره تلاوت‌های مجلسی

به گزارش مازندروز به نقل از خبرگزاری فارس؛ مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی باحضور پرشور علاقه‌مندان در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر برگزار شد.

روح‌الله حیدری دبیر اجرایی جشنواره در استان مازندران در گفت‌وگو با فارس از برگزاری جشنواره به میزبانی قائمشهر خبر داد و گفت: مراحل مقدماتی جشنواره طی روز‌های گذشته در شهرستان‌های مختلف برگزار شد و مرحله نهایی استان در قائمشهر برگزار و مقرر شد برگزیدگان استان در دو رده سنی کمتر از ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال در مرحله کشوری حضور پیدا کنند.

 

معرفی نمایندگان مازندران در مرحله کشوری

وی درخصوص نفرات برتر این جشنواره گفت: در این دوره از جشنواره امیرمحمد میرآبی از جویبار، محمد طاهایی از آمل، عادل تقی‌پور از محمود‌آباد و محمد‌مهدی مهرنیا از قائم‌شهر حائز رتبه‌های برتر شدند و جوایز جشنواره را از آن خود کردند، همچنین به عموم حاضران در جشنواره هم به قید قرعه هدایایی تقدیم شد.

حیدری درخصوص نمایندگان مازندران در مرحله کشوری گفت: امیرمحمد میرآبی از جویبار و عادل تقی‌پور از محمود آباد جواز حضور در مرحله کشوری را کسب کردند و باید اواخر دی‌ماه در تهران حضور پیدا کنند.

 

اعلام آمادگی مازندران برای میزبانی جشنواره کشوری

دبیر اجرایی جشنواره تلاوت‌های مجلسی از آمادگی استان مازندران برای برگزاری مرحله کشوری خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی ما برای استان بسیار فراگیر بود و هدف ما کسب امتیاز میزبانی جشنواره کشوری است که درخواست این موضوع را به دبیرخانه کشوری داده‌ایم و باتوجه به رضایت دبیر جشنواره کشوری از برگزاری مرحله استانی شانس مازندران برای میزبانی سال آینده جشنواره کشوری بسیار بالا است.

جشنواره تلاوت‌های مجلسی فرصتی برای همدلی مسئولان

حیدری از همکاری نهاد‌های مختلف در برگزاری جشنواره استانی خبر داد و گفت: خوشبختانه جشنواره تلاوت‌های مجلسی فرصتی شد برای همدلی نهاد‌های مختلف و مسئولان استان و همه دست به دست هم دادند تا جشنواره به بهترین نحو برگزار شود.

 

اخبار مرتبط

برگزاری جشنواره ملی تلاوت‌های مجلسی در مازندران

ثبت ملی ۱۱ اثر فرهنگی‌تاریخی مازندران

پخش ویژه برنامه‌های رسانه استانی مازندران در هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha