بیژن: اشتباه حقیقی ممکن است برای هر بازیکنی رخ بدهد / حضور یک روانشناس به ما کمک خواهد کرد

بیژن: اشتباه حقیقی ممکن است برای هر بازیکنی رخ بدهد / حضور یک روانشناس به ما کمک خواهد کرد

مدافع تیم نساجی مازندران گفت: پست مدافعان و دروازه‌بان‌ها اینطوری است که اشتباه‌ها بیشتر مورد توجه است و اگر نمایش خوبی هم قبل از یک اشتباه داشته باشید کمتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

مجتبی بیژن در گفتگو با ایلنا، درباره بازی نساجی مازندران مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: متاسفانه شکست خوردیم و نیمه اول این بازی بدترین بازی این فصل ما بود. ما موقعیت‌های خوبی هم داشتیم ولی موفق به گلزنی نشدیم و در مقابل گل‌های ساده‌ای خوردیم که نتیجه بازی را واگذار کردیم.

 

مدافع نساجی درباره اشتباه علیرضا حقیقی روی گل اول ذوب آهن اظهار داشت: قبل از همین صحنه چندین موقعیت خوب ذوب آهن را علیرضا دفع کرد و حتی به او گفتم که اگر تا آخر بازی همان روند را داشته باشد گل نمی‌خوریم. گل اول ذوب آهن بالاخره یک اتفاقی بوده که افتاده و روی اوت دستی که به او داده شد فرصت کافی نداشت تا توپ را خوب کنترل کند و خودش هم عذرخواهی کرد. به غیر این گل چندین موقعیت خوب را مهار کرده بود و نیمه دوم هم حتی مانع گلزنی آنها شد. پست مدافعان و دروازه‌بان‌ها اینطوری است که اشتباه‌ها بیشتر مورد توجه است و اگر نمایش خوبی هم قبل از یک اشتباه داشته باشید کمتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

او ادامه داد: علی حتی در بین دو نیمه از کادرفنی و بازیکنان هم عذرخواهی کرده بود. در آخر بازی حتی از تماشاگران هم معذرت خواست و این اتفاقی که برای علی افتاده می‌تواند برای هر بازیکنی بیفتد. در هر پست مدافع، هافبک و مهاجم می‌تواند اشتباهات وحشتناک رخ بدهد و متاسفانه در این بازی برای علیرضا ثبت شد. همه ما به علیرضا گفتیم که اشکال ندارد و باید در ادامه بازی نتیجه را جبران می‌کردیم اما متاسفانه نشد.

 

مجتبی بیژن درخصوص اینکه گفته می‌شود بازیکنان نساجی به روانشناسی نیاز دارند گفت: نوع بازی ما بد نیست اما از لحاظ تعداد بازیکن برای این بازی دچار مشکل بودیم. سه بازیکن به دلیل مصدومیت نداشتیم و برای بازی‌های بعدی هم حداقل ۴ بازیکن ۳ اخطاره داریم که با یک کارت یک بازی را از دست خواهیم داد. همه مشکلات تاثیرگذار هستند و ما اگر بتوانیم همان بازی‌هایی که هفته‌های گذشته به نمایش گذاشتیم را فقط در ضربات آخر تمرکز کنیم به نظرم خیلی بهتر خواهیم شد. درباره روانشناس با ما صحبت نکردند و به نظرم اگر یک روانشناس کنار ما باشد خیلی خوب است و به ما کمک خواهد کرد. تیم‌های بزرگ دنیا یک روانشاس دارند که در بازی‌های حساس به آنها کمک کند. شاید تیم‌هایی که تماشاگر ندارند بتوانند خیلی زود به روند خوب برگردند اما ما چون تماشاگران پرشوری داریم یک مقدار بیشتر تحت فشار هستیم. وقتی که نتیجه نمی‌گیریم خودمان هم اذیت می‌شویم و امیدواریم که روزهای بهتری را تجربه کنیم.

 

بیژن درباره بازی برابر شهرخودرو در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت: شهرخودرو طی دو فصل اخیر به یکی از تیم‌های خوب لیگ تبدیل شده است و کیفیت مناسبی را دارد. ما در جام حذفی در قائمشهر با شهرخودرو بازی کردیم و تقریبا هم خوب بودیم که با یک گل بازی را واگذار کردیم. به نظرم اگر روز خوب ما باشد می‌توانیم با حمایت هوادارانمان شهرخودرو را شکست بدهیم. متاسفانه اگرچه باید بعد ازبازی هفته پانزدهم استراحت می‌کردیم و مشکلات را برطرف می‌کردیم اما بازی‌های فعلا ادامه خواهد داشت و با همین روند باید دو بازی برگشت را هم برگزار کنیم.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha