شجاعی: در بازی خانگی مقابل شهرخودرو به‌دنبال پیروزی هستیم

شجاعی: در بازی خانگی مقابل شهرخودرو به‌دنبال پیروزی هستیم

علی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در ارتباط با وضعیت فعلی تیم فوتبال نساجی مازندران در لیگ برتر اظهار داشت: نساجی از فصل قبل شخصیت لیگ برتری پیدا کرده و در این فصل می‌خواستیم در نیمه بالای جدول باشیم اما با بدشانسی نتوانستیم به آنچه که شایسته آن هستیم برسیم. ما یک بازی عقب افتاده هم با پرسپولیس داریم که این بازی کمتر باعث شده امتیازمان هم متفاوت باشد.

وی در ادامه در خصوص بازی عقب‌افتاده نساجی مقابل پرسپولیس تصریح کرد: هنوز به ما نگفته‌اند که بازی با پرسپولیس در چه تاریخی برگزاری می‌شود و ما اصلا نمی‌دانیم این بازی در نیم‌فصل اول برگزار می‌شود یا به نیم‌فصل دوم می‌رود. به هر حال الان همه تمرکز ما روی بازی با شهرخودرو است که مدعی قهرمانی است. این بازی دشوار خواهد بود اما ما به دنبال این هستیم تا با استفاده از امتیاز میزبانی و حمایت هوادارانمان، ۳ امتیاز این بازی را بگیریم چون نیاز زیادی به آن داریم.

بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران پیرامون دیدار پیش روی تیمش مقابل شهرخودرو مشهد در هفته پانزدهم لیگ برتر افزود: شهرخودرو دو فصل است که شاکله اصلی خود را حفظ کرده و یحیی گل‌محمدی از شهرخودرو یک تیم پرقدرت ساخته است. درست است که بازی با شهرخودرو سخت است اما ما نیاز به پیروزی داریم از بحرانی که در چند هفته اخیر با آن روبرو بوده‌ایم خارج شویم.

شجاعی در پایان در مورد شرایط نساجی در فصل جاری خاطرنشان کرد: واقعا جای نساجی پایین جدول نیست و باید تیم را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. امیدواریم به شرایط خوب نیم‌فصل اول برگردیم و بعد از بازی با شهرخودرو، بازی‌های آسان‌تری پیش رو داریم که به ما کمک می‌کند به شرایط خوب خودمان برگردیم.

اخبار مرتبط

بازی‌های خانگی نساجی در قائمشهر برگزار نمی‌شود

افزایش ۶۰۰ درصدی مبلغ قرارداد برخی بازیکنان لیگ برتر

فکری: نساجی مازندران، آژاکس فوتبال ایران است

0 نظر

ارسال نظر

capcha