مراسم نمادین افتتاحیه هفته پژوهش و فناوری استان مازندران در قائم شهر

مراسم نمادین افتتاحیه هفته پژوهش و فناوری استان مازندران در قائم شهر

به گزارش مازند روز به نقل از  خبرنگارآریادفترمازندران درقائمشهر،به نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قائم شهر،در مراسم نمادین افتتاحیه هفته پژوهش و فناوری استان مازندران در  شهرستان قائم شهر برگزار شده بود ، عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، جوادی معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل، هوشنگ اصغریان مدیر آموزش و پرورش شهرستان، یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر ، تنی چند از اعضای شورای شهر قائم شهر و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قائم شهر حضور داشتند.

نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم ضمن بیان این که پژوهش را زمینه ای برای فراهم ساختن  نوشدن دانسته ها و علوم عنوان کرد افزود: فعالیت پژوهش سراهای متعدد و پرشمار در استان، نشان از توجه ویژه آموزش و پرورش مازندران به جایگاه پژوهش دارد.

وی همچنین گفت: پیشرفت در حوزه های مختلف کشور، با اهمیت دادن به پژوهش مهیا خواهد شد و کشوری در راه توسعه موفق است که با پژوهش، طرح های خود را اجرا کند.

هوشنگ اصغریان در این مراسم اذعان کرد :تحقیق کردن یک مجاهدت علمی مستمر است و پژوهش و خلاقیت کلید تحول در تربیت است و هفته پژوهش نماد راهی روشن برای دستیابی به حق و حقیقت است.

شایان ذکر است بر اساس مصوبه ستاد بزرگداشت هفته پژوهش استان مازندران، مبنی بر اجرای برنامه بزرگداشت هفته پژوهش در سطح آموزش و پرورش، مراسم نمادین افتتاحیه بیستمین دوره بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در شهرستان قائم شهر برگزار شد.

اخبار مرتبط

۳۵۴ ایرانی در فهرست پژوهشگران پر استناد یک درصد برتر دنیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha