فکری: از مرفاوی برای گذراندن این خان کمک خواسته ام

فکری: از مرفاوی برای گذراندن این خان کمک خواسته ام

به گزارش مازند روز به نقل از  “ورزش سه”، محمود فکری که به تازگی به عنوان مربی جدید نساجی مازندران برگزیده شده است، در گفتگو با خبرنگارانی که به اولین جلسه تمرینی او در زمین درفشی فر رفته بودند، در رابطه با تصمیم خود برای پیوستن به این تیم شمالی که پیش تر نیز در آن حضور داشته، گفت: قبل از شروع صحبت هایم، باید تشکری از کادر فنی قبلی و آقای مهاجری داشته باشم که از دوستان خوب من هستند. به هر حال برای تیم زحمت کشیده اند و آرزوی سلامتی و موفقیت برای آنها را دارم. در درجه دوم از کادر مدیریتی باشگاه خوشه طلایی تشکر می کنم، حاج آقا پرویزی و همینطور آقا وحید حکیمی سرپرست تیم که در این انتقال خیلی به من کمک کردند تا من بتوانم بیایم به نساجی. واقعا جای تشکر دارد و ممنون آنها هستند. امیدوارم خوشه طلایی در میان تیم های صعود کننده به لیگ برتر باشد.

او در مورد نساجی گفت: با توجه به شرایطی که نساجی داشت و شناختی که من از این تیم داشتم و همینطور مذاکراتی که با تیم و باشگاه داشتیم، قرار شد که در خدمت نساجی باشیم. تیمی که من شروع فوتبالم با این تیم بوده است و شروع دوران مربیگری ام نیز با این تیم بوده است. امیدوارم این هم خیر باشد و شروع مربیگری لیگ برتری ام هم با نساجی اتفاق افتاد. امیدوارم کمک کنم که تیم استان و شهرم است. اینطوری می گویم یک مقدار دور می شوم. بهتر است بگوییم تیم خودم است. امیدوارم با کمک هواداران خوب نساجی بتوانیم جایگاه خوبی برای تیم رقم بزنیم.

از فکری پرسیده شد که چقدر از بازیکنان تیم شناخت دارد که او بیان: شناخت لازم را از بازیکنان، جو تیم، مدیریت باشگاه دارم. امیدوارم دست به دست هم بدهیم تا به جایگاه خوبی برسیم.

 

فکری در پاسخ به این سوال که هدفش در نساجی که تیم پرطرفداری است چیست، توضیح داد: در وهله اول با توجه به شرایط ایجاد شده، حفظ تیم در لیگ برتر است. البته قرارداد را تنظیم کردیم ولی اگر قرار بود فصل آینده هم در خدمت تیم باشیم، من جایگاه بسیار بهتری را در لیگ برای نساجی پیش بینی می کنم. امیدوارم که اتفاقات خوبی برای استان مازندران، نساجی و قائمشهر رخ بدهد.

 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha