رشد 18 درصدی ثبت نام داوطلبان مجلس بهشهر، نکا و گلوگاه نسبت به دوره گذشته

رشد 18 درصدی ثبت نام داوطلبان مجلس بهشهر، نکا و گلوگاه نسبت به دوره گذشته

به گزارش مازندروز به نقل از ایلنا ، هادی خنجری، یکشنبه شب در نشست با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی و اصحاب رسانه گفت: در مدت هفت روز از دهم تا  شانزدهم آذر ماه جاری در 11 حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه ، 32 داوطلب به صورت نهایی برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند که نسبت به مجلس دهم رشد 18 درصدی دارد.

وی با بیان اینکه از تعداد 32 نفر، یک نفر زن و 31 نفر مرد در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کردند، اظهار داشت: 7 نفر از داوطلبان این دوره از انتخابات مجلس، سابقه داوطلبی در گذشته داشتند.

فرماندار بهشهر گفت: از 32 داوطلب ثبت نام شده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بهشهر، نکا و گلوگاه، سه نفر بین 30 تا 35 سال،  6 نفر بین 36 تا 40 سال، 4 نفر بین 41 تا 45 سال، 7 نفر بین 46 تا 50 سال، 6 نفر بین 51 تا 55 سال، 5 نفر بین 56 تا 60 سال و یک نفر بین 61 تا 65 سال سن دارند.

خنجری بیان داشت: از مجموع داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 9 نفر دارنده مدرک مقطع دکتری، 22 نفر دارای مدرک مقطع فوق لیسانس و یک نفر دارای تحصیلات حوزوی هستند.

وی گفت: فرآیند ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در روز گذشته به اتمام رسیده و امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونمند و همراه با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha