جاده چالوس هم اکنون برفی و لغزنده

جاده چالوس هم اکنون برفی و لغزنده

به گزارش مازندروز به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، رئیس پلیس راه استان گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های هرازِ ، چالوس ، سوادکوه ، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.
سرهنگ قدمی به بارش برف در جاده‌های چالوس و هراز از دیشب اشاره کرد و افزود: هم اکنون جاده چالوس لغزنده و جاده سوادکوه مه آلود است.
او  با اشاره به لغزنده بودن سطح  برخی راه‌های استان به رانندگان توصیه کرد : تجهیزات فصل زمستان مانند زنجیر چرخ و پوشاک گرم به همراه داشته و از سفر‌های غیر ضروری در جاده‌های کوهستانی مازندران خودداری کنند.
سرهنگ قدمی با بیان اینکه برای امروز محدودیتی در جاده‌های مازندران نداریم افزود: برای تسهیل در آمد و شد خودروها در پایان هفته پلیس راه از روز چهارشنبه ۲۰ آذر محدودیت ترافیکی اعمال می کند.
رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند خواست در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس ، هراز ، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

اخبار مرتبط

تمامی جاده‌های مازندران برفی ، اما باز است

0 نظر

ارسال نظر

capcha