پلیس راه مازندران: جاده هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است

پلیس راه مازندران: جاده هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به ریزش سنگ در جاده های کوهستانی از مسدودشدن محور هراز تا اطلاع ثانوی خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: هر دو مسیر رفت و برگشت جاده هراز بعلت ریزش کوه تا اطلاع بعدی مسدود است و تردد خودروها نیز در طی این مدت از دیگر محورهای جایگزین از جمله فیروزکوه و جاده چالوس انجام خواهد شد.

وی وضعیت ترافیک در مسیر شمال به جنوب آزاد راه تهران شمال در محدوده سنگان را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد و با بیان اینکه محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است، خاطرنشان کرد: در محورهای چالوس و فیروزکوه تردد خودروها بصروت عادی و روان در جریان است.

وی با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر تداوم ناپایداری‌های جوی این استان تا چند روز آینده که در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات با بارش رگبار باران نیز همراه خواهد بود، از رانندگان وسایل نقلیه خواست هنگام تردد در محورهای کوهستانی، همه جوانب را رعایت کنند.

آقای جهان تاب ادامه داد: ریزش سنگ در دیگر جاده‌های کوهستانی استان وجود دارد و از مسافران و رانندگان می خواهیم از توقف در حاشیه این محورها خودداری کنند.

وی با اشاره به حجم بالای تردد خودرویی در محورهای ارتباطی این استان در تعطیلات آخر هفته، از رانندگان وسایل نقلیه خواست علاوه بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفر امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

اخبار مرتبط

فاجعه بزرگ، ریزش مرگبار سنگ در محور هراز کشته گرفت/ جزئیات

محور هراز مسدود شد

هراز مسدود شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha