۱۰۰ کارخانه در شهرک‌های صنعتی مازندران در آستانه بهره برداری است

۱۰۰ کارخانه در شهرک‌های صنعتی مازندران در آستانه بهره برداری است

 خیریان پور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: ۱۰۰ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان پروانه پایان کار دریافت و در آستانه بهره برداری هستند.

حسن خیریان پور در گفتگو با خبرنگار بازار با تاکید بر رشد تولید خواستار تعامل بانکها برای توسعه استان شد، گفت: ۱۰۰ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی شناسایی شد که پایان کار دریافت کردند و در حال نصب ماشین آلات صنعتی و آماده بهره برداری هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران یادآور شد: همچنین در خارج از شهرک های صنعتی نیز واحد های راکد و دارای پیشرفت بالای ۶۰ درصد را شناسایی کردیم و باید افتتاح و راه‌اندازی شوند.

وی به تصویب طرح ها در قالب سفر ریاست جمهوری یادآور شد و گفت: به این طرح ها باید تسهیلات داده شود زیرا بیش از ۱۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در این سفر مصوب شده است.

خیریان پور یادآور شد: تاکنون ۵۶ درصد تسهیلات معادل ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات مصوب سفر دولت پرداخت شده است.

وی نقش صنعت را در توسعه استان بسزا قابل توجه دانست و گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به عنوان یک ظرفیت قانونی مهم دراستان مورد استفاده قرار گیرد و برای رفع موانع و گره های حوزه تولید و ایجاد رشد تولید این کارگروه نقش بسزایی دارد.

خیریان پور با بیان اینکه اجرای مصوبات کارگروه تسهیل لازم است خواستار تشکیل کارگروهی برای بهره گیری از ظرفیت این کارگروه رفع موانع فراروی واحدهای تولیدی شد و خواستار بهره گیری از ظرفیت شورای گفتگوی بخش دولتی و خصوصی شد

اخبار مرتبط

۹۷ کارخانه سال قبل در مازندران احیا شده است

مدیر کارخانه مازندران: کاغذ کتاب‌های درسی را زیر قیمت بازار به آموزش و پرورش دادیم

۱۳۰ کارخانه نیمه تعطیل وارد مدار تولید می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha