واکنش دبیر هیئت کشتی مازندران به درگیری در مسابقات قهرمانی کشور

 واکنش دبیر هیئت کشتی مازندران به درگیری در مسابقات قهرمانی کشور

غلامرضا نوری‌زاده درخصوص درگیری برخی از عوامل کشتی مازندران در رختکن مسابقات قهرمانی کشور اظهار داشت: دقیقاً نمی‌دانم که علت این درگیری چه بوده، اما عباس رنجبر مربی استان به هیئت آمد و گفت که از برادران محمدجواد ابراهیمی به کمیته انضباطی فدراسیون شکایت کرده و شکایت خودش را در هیئت استان هم مطرح کرد. این اتفاقی بود که بعد از مبارزه محمدجواد ابراهیمی با ارشک محبی که منجر به شکست ابراهیمی شد، رخ داد.

وی ادامه داد: در واقع کشتی ابراهیمی با ارشک محبی حاشیه‌ای نداشت و موضوع داخل رختکن اتفاق افتاد. حالا باید دید واکنش فدراسیون کشتی به ماجرا چیست، چون این اتفاق در حین برگزاری مسابقات کشوری رخ داده است.

وی همچنین درباره زمان برگزاری انتخابات ریاست هیئت کشتی مازندران تأکید کرد: فدراسیون کشتی به اداره کل ورزش استان نامه زده که انتخابات هر چه زودتر برگزار شود. مدیرکل باید دستور بدهد که کارهای اولیه انجام شده و ثبت‌نام صورت بگیرد.

دبیر هیئت کشتی مازندران با اشاره به اینکه فعالیت‌های کشتی استان به خوبی و طبق برنامه در حال انجام است، عنوان کرد: در مدت نسبتا کوتاهی که سرپرست برای هیئت انتخاب شد، کارها به صورت روتین به انجام رسید و علاوه بر آن، خانه کشتی استان که 20 سال دست نخورده بود، مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت. اتاق‌های اداری و شوفاژخانه خراب شده بودند که نزدیک به 3-4 میلیارد هزینه بازسازی آن شد. سالن کشتی هم مورد مرمت قرار گرفت و برای خانه کشتی محوطه سازی شد. همچنین برای چلنج و بازبینی حین کشتی‌ها به دوربین مناسب احتیاج داشتیم که دستور خرید آن داده شد و حالا دیگر از این نظر نیز شرایط خوبی در مسابقات داریم.

وی یادآور شد: قبلاً برای اعزام تیم‌ به مسابقات مشکلات زیادی داشتیم، ولی خوشبختانه در ماه‌های اخیر اعزام‌ها به خوبی انجام شده است. چه ما در ادامه باشیم و چه در خدمت هیئت نباشیم، امیدوارم سرپرست فعلی که توان مالی حمایت از کشتی استان را دارد، حفظ شود چون هیئت به نفس تازه‌ای احتیاج داشت. مازندران 80 درصد اعضای تیم ملی کشتی آزاد رده‌های سنی مختلف را از آن خود دارد، بنابراین اگر کشتی مازندران ضعیف شود، درواقع تیم ملی ما ضعیف خواهد شد.

اخبار مرتبط

اعلام برنامه هفته چهارم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور اعلام برنامه هفته چهارم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور

مصاف نمایندگان مازندران در هفته دوم لیگ برتر کشتی

قربانی: برگزاری کشتی بدون تماشاگر در مازندران تبعات بیشتری دارد/ پول قرارداد اطری را تامین می‌کنم

0 نظر

ارسال نظر

capcha