پبرومند: سید حسین حسینی بهترین دروازه‌ بان ایران است

پبرومند: سید حسین حسینی بهترین دروازه‌ بان ایران است

پیشکسوت استقلال، سید حسین را از علیرضا بیرانوند آماده تر دانست.

به گزارش طرفداری، پرویز برومند به ایرنا گفت:

استقلال در آخرین بازی خود در لیگ برتر نمایش قابل قبولی را برابر نساجی مازندران به نمایش گذاشت و توانست با سه گل به برتری برسد، این برتری در شرایطی حاصل شد که آبی‌پوشان فرصت‌های دیگری نیز برای باز کردن دروازه حریف داشتند اما از دست رفت.

وی افزود:

ساپینتو در حال رسیدن به شناخت کامل از استقلال است و این شناخت هر روز کامل می‌شود، او باید بیشتر از هر زمان دیگری در تمرینات وقت بگذارد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:

لیگ پر فراز و نشیب ایران هفته‌های زیادی از آن باقی مانده است و تیمی در پایان فصل عنوان قهرمانی را به دست می‌آورد که کمترین لغزش و اشتباه را داشته باشد. در این فصل استقلال رقیبان خطرناکی را برای بالا بردن جام پیش رو خواهد داشت.

برومند تصریح کرد:

سیدحسین حسینی در ۲ سال اخیر بهترین روزهای فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد و بهترین دروازه‌بان استقلال است، نظر شخصی من این است در این مقطع فعلی او از بیرانوند نیز آماده‌تر است.

وی تاکید کرد:

حسینی نسبت به رقیب خود فقط تجربه حضور در جام جهانی را ندارد و اگر در بازی‌های دوستانه و بین‌المللی فرصت بیشتری برای حضور در میدان پیدا کند این شایستگی و لیاقت را خواهد داشت در قطر فیکس بازی کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:

من توقع نداشتم سه بازیکن استقلال از تیم خط بخورند، این اتفاق در شرایطی افتاد که وحید امیری با مصدومیت مجوز حضور در میدان را پیدا کرد.

اخبار مرتبط

مهاجم سابق پرسپولیس در نقش دروازه‌بان! (عکس)

علیرضا حقیقی دروازه‌بان تیم قلعه‌نویی شد+عکس

رضایی: رقابت با حقیقی برایم لذت‌بخش است

0 نظر

ارسال نظر

capcha