باخت خانگی تیم دریای بابل

باخت خانگی تیم دریای بابل

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، هفته دوم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور عصر دیروز برگزار شد که در یکی از دیدارهای این هفته تیم دریای بابل در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف شمس آذر قزوین رفت که در پایان نتیجه را ۲ بر ۱ به حریف واگذار کرد.


یکی از بازی‌های مهیج هفته دوم لیگ دسته اول در بابل برگزار شد، جایی که دو تیم دریای کاسپین بابل و شمس آذر قزوین به مصاف هم رفتند و در نهایت، شاگردان سعید دقیقی با نتیجه دو بر یک برنده شدند.

نکته قابل توجه این بازی شادی گل جالب و دیدنی مهدی شریفی بود که البته پایدار نبود. مهاجم سابق تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و پیکان این فصل به لیگ دسته اول رفته و برای دریای بابل توپ می‌زند.

شریفی در بازی دیروز گل اول را در دقیقه ۳۷ برای دریا زد و شادی گل بامزه‌ای را به نمایش گذاشت. او که بسیار خوشحال بود همراه با اعضای تیمش به سبک مازندرانی خوشحالی کرد، اما این شادی گل پایدار نبود چرا که دریا دو گل را در دقایق ۴۵ و ۶۷ دریافت کرد و بازنده شد.


مهدی شریفی که جزو بازیکنان باتجربه فوتبال ایران به شمار می‌رود بعد از مدت‌ها برای تیم‌های داخلی گلزنی کرد و دوست داشت این گل منجر به پیروزی تیمش شود، اما در نهایت، چنین اتفاقی رخ نداد.


تیم دریای بابل با ۲ بازی و ۲ باخت و بدون امتیاز در رده ۱۷ جدول ۱۸ تیمی این مسابقات قرار دارد. تیم شمس آذر هم به دومین پیروزی خو دست یافت و با ۶ امتیاز در رده نخست جدل رده بندی ایستاد.

تیم دریا بابل در هفته نخست لیگ دسته یک فوتبال با ۲ گل مغلوب سایپا شده بود.

باخت خانگی تیم دریای بابل

اخبار مرتبط

اعلام ساعت مسابقات هفته سی و یکم لیگ دسته اول

حرکت فوتبال دوستان مازنی به سمت تهران/جاده سوادکوه به تسخیر هواداران نساجی درآمد 

استقلال و پرسپولیس باید به دست مردم اداره شوند + ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha