احتکار 100 میلیاردی لوازم یدکی خودرو در شهرستان بابل

احتکار 100 میلیاردی لوازم یدکی خودرو در شهرستان بابل

گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ محمد محمدپور در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه عناصر سودجو اقدام به احتکار انواع لوازم یدکی خودرو شامل لوازم جلوبندی، روغن‌های مختلف، انواع فیلتر، اسپری و... در انبار یکی از شرکت های بازرگانی خود کردند، موضوع در دستور کار کارشناسان اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در اجرای این مأموریت، عوامل اطلاعاتی این پلیس با بهره‌گیری از تجارب تخصصی خود با انجام اقدامات اطلاعاتی، متصدی این شرکت تولیدی را که اقدام به دپو عظیم انواع لوازم خودرویی در یکی از انبارهای غیرمجاز خود کرده بود، شناسایی کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی مأموران این پلیس با همکاری کارشناسان ادارات صمت استان و شهرستان در بازرسی از انبار نگهداری کالا، چند هزار قلم قطعات متعدد لوازم یدکی خودرو با برندهای داخلی و قاچاق خارجی را کشف کردند.

وی، ارزش کالا‌های کشف شده را برابر نظر کارشناسان ادارات صمت و جهاد کشاورزی بالغ بر100 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: مدیرعامل شرکت مذکور ضمن لغو فعالیت و پلمب مکان‌‌های مورد بررسی، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

محمدپور با قدردانی از همراهی نهادهای مردمی در رصد و ارائه اخبار دقیق به پلیس از مردم خواست: در مقابله با قاچاق کالا و احتکار  و سایر مسائل امنیتی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha