وضعیت انبار کالاهای اساسی مازندران زیر ذره‌بین دادستان

وضعیت انبار کالاهای اساسی مازندران زیر ذره‌بین دادستان

شهرستان ساری، محمد کریمی دادستان مرکز استان از انبارهای ذخایر استراتژیک استان در شهرستان جویبار، قائمشهر و بابلسر بازدید و وضعیت ذخیره سازی کالاها از حیث  حفظ و نگهداری و همچنین نحوه توزیع آن را بررسی کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضاییه و وضعیت فعلی کشور باید به دولت در اجرای طرح‌های مهم اقتصادی کمک کنیم.

دادستان مازندران تصریح کرد: در همین راستا و همچنین با توجه به وظایف نظارتی مدعی العموم و پیگیری حفظ حقوق عامه، بازدیدی از انبارهای ذخایر استراتژیک استان از حیث  حفظ و نگهداری و توزیع صحیح کالا  صورت گرفت و دستورات لازم برای رفع نقاط ضعف داده شد.

دادستان مرکز استان مازندران بیان کرد: در راستای  نظارت بیشتر بر نحوه نگهداری و توزیع صحیح کالاهای اساسی به دادستان‌های سراسر استان نیز موظف به پیگیری وضعیت در حوزه‌های قضایی خود بر نحوه ذخیره‌سازی کالاهای اساسی و نظارت مستمر در این زمینه شدند.

کریمی تاکید کرد: متصدیان انبارها باید بدانند که کالا‌های موجود در انبار باید به عنوان امانت‌های مردم و بیت‌المال به بهترین شکل ممکن نگهداری شده و مطابق قوانین و مقررات در سریع‌ترین زمان توزیع شوند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha