پیام تسلیت سازمان فضای مجازی سراج به مناسبت درگذشت مرحوم نادر طالب‌زاده

پیام تسلیت سازمان فضای مجازی سراج به مناسبت درگذشت مرحوم نادر طالب‌زاده

بسمه تعالی

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا 
«از میان مؤمنان مردانى‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند»

دست تقدیر، هنرمند انقلابی و چهره‌ فعال در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، مرحوم نادر طالب‌زاده را از ما گرفت.
این سرمایه بزرگ جبهه فرهنگی و رسانه‌ای انقلاب اسلامی، در عرصه نبرد نرم با دشمن به خصوص صهیونیست غاصب، همواره تلاش کرد با ساخت مستند، برنامه‌های تحلیلی، گفت‌وگو محور و سایر قالب‌های رسانه‌ای، پشت پرده نیت‌های شوم دشمنان اسلام و بشریت را عیان کند.
همین تلاش‌های او در عرصه مبارزه با تهاجم فرهنگی، مرحوم طالب‌زاده را به چهره‌ای فراتر از مرزهای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران تبدیل کرد تا جایی که مورد اعتماد و اطمینان بسیاری از اندیشمندان مسلمان و غیر مسلمان در سایر کشورها قرار گرفته بود.
فعالیت‌های آن مرحوم در طول دهه‌های گذشته همواره برای دغدغه‌مندان این عرصه، تداعی‌گر دوست و همرزم او یعنی شهید سید مرتضی آوینی بود تا جایی که بسیاری، او را آوینی زمان می‌خواندند.
بدون تردید نسل‌های جدید فعالان هنر و رسانه در جبهه فرهنگی و رسانه‌ای انقلاب اسلامی، فعالیت‌های امروز خود را مدیون و مرهون دلسوزی‌ها و راهنمایی‌های پدرانه آن مرحوم می‌دانند.
سازمان فضای مجازی سراج، فقدان مرحوم نادر طالب‌زاده را به خانواده محترم، فعالان جبهه فرهنگی و رسانه‌ای انقلاب اسلامی و عموم مردم شهید پرور ایران اسلامی تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای ایشان غفران و رحمت الهی مسألت دارد.

اخبار مرتبط

نخستین کلینیک مادر، کودک و فضای مجازی

این همایش تنها یک هزارم اقدامات بچه‌های انقلابی فضای مجازی را نشان می‌دهد

نخستین رویداد روز شتاب استان

0 نظر

ارسال نظر

capcha